Organizator:

O targach

Podziel się

Warsaw Caravaning Festiwal to nowy pomysł na wydarzenie caravaningowe, które przyciągnie każdego pasjonata podróży i niezależności 

Miejsce organizacji imprezy: Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Organizatorami imprezy są: Grupa MTP, która już od lat przyczynia się do rozwoju branży caravaningowej, organizując wydarzenia targowe i kongresowe oraz Polska Grupa Caravaningowa, natomiast głównymi partnerami zostali Polski Związek Motorowy, Camprest.com oraz Polski Caravaning. Całość odbędzie się pod patronatem Caravans Salon Poland. 

 

Kompleksowe wydarzenie caravaningowe w festiwalowym klimacie

WCF jest kompleksowym wydarzeniem skierowanym do wszystkich fanów i pasjonatów kamperów i przyczep kempingowych. Podczas majowego weekendu na terenie Toru Służewiec, uczestnicy będą mogli między innymi:

  • zobaczyć najnowsze kampery i przyczepy w strefie EXPO, gdzie czołowi dealerzy zaprezentują swoją ofertę
  • odwiedzić strefę RENT YOUR CAMPER (wypożyczalni) – i zaplanować swoje wakacje czy wyprawę w kamperze lub z przyczepą
  • wziąć udział zarówno, jako wystawca (dla uczestników zlotu i firm z branży) jak i kupujący w strefie GIEŁDY używanych przyczep, kamperów i akcesoriów
  • wziąć udział w ZLOCIE CARAVANINGOWYM
  • zobaczyć odbywające się na Torze Służewiec WYŚCIGI KONNE
  • spotkać się z podróżnikami i ciekawymi osobowościami w STREFIE SPOTKAŃ.

Impreza będzie miała charakter plenerowy i festiwalowy tworząc wyjątkowe miejsce dla integracji środowiska caravaningowego z targami branżowymi, dając niezliczone możliwości zarażania nowych osób pasją do caravaningu.

ZLOT CARAVANINGOWY 

Ważnym i atrakcyjnym dla "caravaningowców" punktem imprezy jest Zlot. Przygotowaliśmy miejsce dla około 100 ekip, tak aby uczestnicy spędzili ze sobą trzy dni komfortowo i w dobrej zlotowej atmosferze, w pięknej scenerii Służewca. 

WYSTAWCY

Wśród wystawców nie zabraknie znanych, czołowych marek i firm zajmujących się caravaningiem w Polsce a także polskich producentów pojazdów i akcesoriów. Swój udział potwierdziły firmy takie jak: CarGO, Grupa Elcamp, Warszawskie Centrum Caravaningowe, Centrum Campingowe, Vannado, EGOE czy Buerstner. 

Listę wystawców edycji 2022 można znaleźć TUTAJ 

TEREN IMPREZY

Teren naszego Festivalu odbywającego się na Służewcu został podzielony na kilka elementów/stref 

EXPO - miejsce gdzie nasi wystawcy będą prezentować kampery, przyczepy, akcesoria i usługi związane z caravaningiem i turystyką

GIEŁDA - z jednej strony będą to oferty używanych kamperów, vanów czy przyczep od naszych wystawców z drugiej oferty prywatnych właścicieli (uczestników zlotu), zarówno pojazdów jak i akcesoriów (warunkiem wystawiania ofert na giełdzie jest udział w Zlocie lub wniesienie opłaty rejestracyjnej dla podmiotów prawnych)

STREFA WYŚCIGOWA - dostępna tylko w trakcie wyścigów konnych w sobotę i niedzielę od 13:30-14:00 - w cenie biletu na Warsaw Caravaning Festival oraz w cenie Parceli na ZLOT jest również możliwość oglądania wyścigów. 

ZLOT - strefa przeznaczona jedynie dla uczestników Zlotu Caravaningowego, w której na podstawie wykupionej parceli można przebywać od czwartku przed południem do niedzielnego wieczoru.

GASTRONOMIA - miejsce gdzie w godzinach trwania Festivalu można skorzystać z oferty znajdujących się tam food-trucków czy namiotów. Również w tym miejscu odbędzie się Biesiada dla uczestników Zlotu. 

SCENA - tutaj obędą się spotkania, wykłady, prelekcje i część artystyczna imprezy

SERWIS - miejsce, w którym będzie można zrzucić szarą wodę i napełnić zbiornik nową