Organizator:

Mapa Imprezy

14.04.2022 12:23:19

Podziel się

BILETY ZLOT INFORMACJE Co, gdzie, kiedy Program Sceny

Poglądowa mapa wydarzenia Warsaw Caravaning Festival 

Teren naszego Festivalu odbywającego się na Służewcu w dniach 14-15 maja (zlot od 13 maja) został podzielony na kilka elementów/stref 

EXPO - miejsce gdzie nasi wystawcy będą prezentować kampery, przyczepy, akcesoria i usługi związane z caravaningiem i turystyką

GIEŁDA - z jednej strony będą to oferty używanych kamperów, vanów czy przyczep od naszych wystawców z drugiej oferty prywatnych właścicieli (uczestników zlotu), zarówno pojazdów jak i akcesoriów (warunkiem wystawiania ofert na giełdzie jest udział w Zlocie lub wniesienie opłaty rejestracyjnej dla podmiotów prawnych)

STREFA WYŚCIGOWA - dostępna tylko w trakcie wyścigów konnych w sobotę i niedzielę od 13:30-14:00 - w cenie biletu na Warsaw Caravaning Festival oraz w cenie Parceli na ZLOT jest również możliwość oglądania wyścigów. 

ZLOT - strefa przeznaczona jedynie dla uczestników Zlotu Caravaningowego, w której na podstawie wykupionej parceli można przebywać od czwartku przed południem do niedzielnego wieczoru.

GASTRONOMIA - miejsce gdzie w godzinach trwania Festivalu można skorzystać z oferty znajdujących się tam food-trucków czy namiotów. Również w tym miejscu odbędzie się Biesiada dla uczestników Zlotu. 

SCENA - tutaj obędą się spotkania, wykłady, prelekcje i część artystyczna imprezy

ZLOT ZABYTKOWYCH SAMOCHODÓW - impreza towarzysząca w ramach biletu na Festival

SERWIS - miejsce, w którym będzie można zrzucić szarą wodę i napełnić zbiornik nową 

Poglądowa mapa ekspozycji i wystawców