Organizator:

FAQ - pytania i odpowiedzi

09.05.2022 11:35:10

Podziel się

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami do najczęściej pojawiających się pytań zwiedzajacych

BILETY Mapa Imprezy Co, gdzie, kiedy

PYTANIA I ODPOWIEDZI DLA ZWIEDZAJĄCYCH WARSAW CARAVANING FESIVAL 2022 – FAQ

Dlaczego warto przyjechać na Warsaw Caravaning Festival ?

Warsaw Caravaning Festival to wiosenna propozycja imprezy caravaningowej, będąca połączeniem targów, zlotu caravaningowego i festiwalu z możliwością oglądania wyścigów konnych.  14 i 15 maja na terenie Toru Służewiec pojawią się nie tylko zlotowicze ale przede wszystkim ponad 30 wystawców, reprezentujących kilkadziesiąt marek i ponad 100 kamperów i przyczep na ekspozycji. Coś dla siebie znajdą miłośnicy podróżowania, kamperów, przyczep kempingowych, motoryzacji oraz stylu życia Vanlife.

Gdzie odbywają się targi?

Warsaw Caravaning Festival 2022, odbędzie się na ternie Toru Służewiec, wejście od ulicy Puławskiej. Poglądowa mapka wydarzenia dostępna poniżej.

 

W jakich godzinach odbywają się targi?

Targi caravaningowe odbywają się od godziny 9:00 do 19:00 zarówno w sobotę jak i w niedzielę, natomiast część wyścigowa na Torze Służewiec trwa od 14:00 do 19:00

Ile kosztują bilety?

Aktualne ceny biletów można sprawdzić pod linkiem: https://tobilet.pl/caravaning-warsaw-festival-2022.html   

Do piątku, 14.05.2022 cena biletów online wynosi 20zł.

Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w trakcie wydarzenia, dlatego warto kupić je wcześniej online. W dni wydarzenia, zarówno online, jak i w kasie na miejscu (do godziny 14:00), cena biletu to 25zł.

Bilet upoważnia zarówno do udziału w Warsaw Caravaning Festival jak i do oglądania wyścigów konnych o 15:00 oraz zwiedzania ekspozycji Zlotu Samochodów Zabytkowych, który również odbywa się na terenie Służewca 14 i 15 maja.

Jak dotrzeć na Warsaw Caravaning Festival?

Warsaw Caravaning Festival  odbędzie się na terenie Toru Służewiec, wejście od ulicy Puławskiej.

Dane do GPS na bramę od ulicy Puławskiej: https://goo.gl/maps/ybWjKfh4XfZacPUT9 

Dojazd komunikacją miejską na przystanek Wyścigi 08. Rozkład jazdy: https://www.wtp.waw.pl/rozklady-jazdy/

Czy dla zwiedzających będzie dostępny parking?

Tak, na terenie imprezy będzie dostępny płatny parking w cenie 30 zł. Wjazd przez bramę od ulicy Puławskiej od 9:00 do 14:00. Liczba miejsc jest ograniczona!

Czy trzeba mieć certyfikat COVID-19?

Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarno-epidemiologicznymi posiadanie certyfikatu nie jest wymagane do uczestnictwa w wydarzeniu.

Czy musze mieć wydrukowany bilet?

Nie jest to konieczne, bilet można okazać na ekranie telefonu. W przypadku starszych urządzeń oraz tych z małym ekranem zachęcamy do wydrukowania biletu. 

Czy dzieci muszą płacić za bilet?

Dzieci do lat 6 włącznie nie płacą za bilet. Jednak darmową wejściówkę, dla dziecka, należy zakupić za 0 zł w systemie sprzedaży biletów (jest to jedna z opcji przy wyborze rodzaju biletu).

Czy na jednym bilecie można wchodzić i wychodzić poza teren festiwalu?

Nie, bilety sprzedawane na Warsaw Caravaning Fesival uprawniają do jednorazowego wejścia. Opuszczając teren festiwalu (Służewca) danego dnia nie ma możliwości powrotu na targi na tym samym bilecie. Natomiast poruszanie miedzy targami caravaningowymi a trybunami toru wyścigowego jest bezproblemowe.

Czy na terenie targów mogę kupić coś do jedzenia?

Oczywiście! W trakcie trwania imprezy będzie strefa z Food truckami, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto na trybunach Toru Służewiec od godziny 14 podczas wyścigów konnych można znaleźć wydzieloną strefę gastronomiczną. 

Czy mogę zwrócić bilet?

Nie ma możliwości uzyskania zwrotu środków za zakupione bilety. We wszystkich sprawach związanych z biletami prosimy o kontakt z ToBilet.pl – mail: info@tobilet.pl

Co będzie się działo na targach?

Wszystkie najważniejsze punkty oraz atrakcje możecie znaleźć pod adresem: https://www.caravaningfestival.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/co-gdzie-kiedy/

Podczas targów zobaczymy zarówno nowości i bestsellery rynkowe kamperów, przyczep i sprzętu biwakowego znanych producentów jak również Polskich producentów kampervanów czy zabudów, ofertę wypożyczalni caravaningowych oraz firm doradczych i świadczących usługi związane z branżą.

Lista wystawców: https://bit.ly/Wystawcy_na_WCF2022

Informacje dla zlotowiczów: https://bit.ly/ZLOT_WCF_info

Program sceny wydarzenia w większej rodzielczości znajduje się pod linkiem: https://mtp-link.pl/er25g